A rendezvényekre on-line jelentkezhet. BelépésRegisztrációElfelejtett jelszó

A nevekre kattintva a református mesterpedagógus szaktanácsadók rövid bemutatkozását olvashatja.

Szaktanácsadást az intézményvezető illetve az érintett pedagógus kérhet ezen az oldalon. A szaktanácsadás igényléséhez regisztráció szükséges.

                 

 

Ablonczyné Vándor Margit (óvodapedagógus)

Albert Andrea  (matematika)

Angyal Tünde  (tanító)

Antal Klára (matematika)

Bakó Katalin  (Kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése )

Bakos Árpád István  (pedagógiai mérés-értékelés)

Baloghné Krajcsovicz Márta (óvodapedagógus)

Bánné Mészáros Anikó (informatika, intézményfejlesztés, mérés-értékelés)

Bara Sándorné  (tanító)

Bartusné Tóth Nóra  (történelem)

Biróné Kabály Enikő (Kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése )

Bollók Gyula (tanító, kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének segítése, mérés-értékelés)

Bütösné Heszberger Andrea  (Kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése )

Cihat Annamária  (pedagógiai mérés-értékelés, konfliktuskezelés)

Császári Csilla (matematika)

Cseh Lajosné (tanító)

Csillagné Szentgyörgyi Ágnes Ilona  (matematika)

Csonka Mónika (hittan)

Debreczeni János (informatika)

Dr. Molnárné Ötvös Tünde (vizuáis nevelés)

Farkas Lászlóné (tanító)

Fehérné Szóráth Márta (hittan)

Garzóné Tóth Anita (Kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése)

Gubánné Apostagi Erika (óvodapedagógus)

Gulyás Ágnes (tanító, mérés-értékelés)

Hegyesiné Vass Erika  (Különleges bánásmódot igénylő gyermekek, tanulók nevelésének-oktatásának segítése)

Horváth Mária Alexandra (történelem)

Hunyadiné Kalecsár Mária Viola (matematika)

Kálmándi Zoltánné (tanító, mérés-értékelés)

Kelemen Gabriella (tanító)

Keresztesné Csernyi Julianna  (tanító, kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése)

Keresztesné Fekete Henriett  (angol nyelv,  intézményfejlesztés)

Kósáné Papp Julianna  (tanító; kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése; intézményfejlesztés)

Kóti Katalin  (angol nyelv; francia nyelv; mozgóképkultúra – és médiaismeret)

Kovács Ildikó (fizika, természetismeret)

Kovács Róbert Péterné  (matematika)

Kovács Zsuzsanna (tanító, intézményfejlesztés)

Kristofóriné Csongrádi Krisztina  (angol nyelv)

Lakiné Varga Katalin (kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése)

Laska Erika  (óvodapedagógus)

László Olga (ének-zene)

László Vilmos Csongor (matematika)

Lőrinczné Gyulai Márta Hajnalka  (Biológia, Egészségtan, Természetismeret, Kémia)

Magyar József (vizuális kultúra, intézményfejlesztés)

Magyar Péterné (hittan)

Moharos Ágnes (tanító)

Molnárné Bodnár Henrietta (tanító)

Nagy Attila (tanító, intézményfejlesztés)

Nagy Lajos (angol nyelv, intézményfejlesztés)

Nagy-Czirok Lászlóné  (fizika, természetismeret, intézményfejlesztés)

Nagyné Ferencz Judit  (tanító)

Palencsár Erika (német nyelv)

Papp Mónika Adrien  (angol nyelv)

Pávics Krisztina (francia nyelv)

Pörény Viktória (matematika, kémia)

Rácz Ildikó Csilla (tanító, intézményfejlesztés)

Ráski Lászlóné (tanító)

Rehócsin Mária  (testnevelés)

Répásiné Vadon Katalin (tanító, kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése)

Sápi Anikó (biológia, egészségtan, természetismeret, kiemelt figyelmet igénylő és hátrányos helyzetű gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése)

Sápi Mária  (Biológia, Egészségtan, Természetismeret)

Simonné Bozsik Anikó (tanító, mérés-értékelés)

Simonné Kovács Edit  (német nyelv)

Sipos Tamás Norbert  (hittan)

Szabó Ákosné Telkes Dóra (német nyelv)

Szakács Erzsébet (kémia, természetismeret)

Székácsné Kisvárdai Katalin (kiemelt figyelmet igénylő gyermek, tanuló nevelésének, oktatásának segítése)

Szeles Lajos (történelem)

Szilákné Balajti Katalin szakképzés - könnyűipar, ruhaipar)

Szilasi Viktória (hittan)

Szűcs Ágnes  (magyar nyelv és irodalom)

Tandiné Pataky Zsuzsanna  (tanító)

Tankó Istánné (magyar nyelv és irodalom)

Tófalusi Péter  (fizika)

Tomcsányiné Lucz Szilvia (magyar nyelv és irodalom, intézményfejlesztés)

Tóth Imre  (kémia)

Tóth József (testnevelés)

Tóthné Bakó Zsuzsa (tanító, ének-zene)

Uherkovich Zoltán  (Földrajz, Biológia, Egészségtan, Természetismeret)

Varga-Amár Éva  (tanító)

Vargáné Tuska Anita Adrien (angol nyelv és irodalom)

Vighné Pintér Lilla  (magyar nyelv és irodalom)

Virguláné Hercku Orsolya (Szín- és bábművészet)